Tek Kullanımlık Önlük

Tek kullanımlık önlükler özel bir önlük biçimidir. Tek Kullanımlık önlükler, uzun temizlik işlerinizi çok daha rahat yapmanıza olanak tanır. Tek kullanımlık önlükler kullanıcıyı nemden, kirden ve agresif temizleme maddelerinden güvenilir bir şekilde korur. Tek kullanımlık PE önlük kirlenmişse, herhangi bir sorun olmadan hızlı ve kolay bir şekilde değiştirilebilir. Bu nedenle, kirlenmiş önlük veya önlüklerle temizlik işleri için endişelenmenize gerek yoktur doğrudan ve uygun maliyetli bir yenisiyle değiştirebilirsiniz.  Tek kullanımlık kullan at önlükler ayrıca nefes alabilir. PE tek kullanımlık önlüklerimizde ısı birikimi önlenir. Bu tür atılabilir önlükler ayrıca gıda işleme, bilimsel araştırma, ilaç veya kozmetik alanlarında da kullanılır. Bunun nedeni tek kullanımlık önlüklerin sağlam bir koruma sağlaması ve çok makul fiyatlı olmasıdır. Yüksek tüketim ve düşük maliyete sahip tüm çalışma alanlarında tek kullanımlık önlükler iyi bir seçenek sunar.

Tek kullanımlık önlükler özellikle gıda üretilen ve diğer hijyen gerektiren yerlerde su ve/veya diğer çeşit sıvılara yakın çalışanların iş elbiselerinin bu sıvılar sayesinde ıslanmasını ve kirlenmesini engellemede oldukça pratik ve hesaplı bir alternatif oluştururlar. Hammaddesi polietilen (PE) önlükler tek kullanımlık oldukları için hijyeniktir. 

Giysilerinizi daha sonra saklamak ve yıkamak zorunda kalmadan dağınık işlerden korumanın harika bir yolu. Çok sayıda uygulamaya sahiptirler ve okuldaki yemek odası yemek hazırlığından makyaj ve saç stilistlerine sanat ve el sanatlarına kadar çeşitli projeler için kullanışlıdırlar. Tek kullanımlık önlükler yemek servisi personeli arasında favoridir, çünkü her gün giyilmesi gereken üniformalarını kirletmeden görevlerini yerine getirebilirler.

Beden Ölçüleri L / XL / XXL

5 Farklı Gramajda 5 Farklı Renkte Tek Kullanımlık Önlük ve Tulumlar

20gr/m2 İnce, 30gr/m2 Normal, 40gr/m2 Normal, 50gr/m2 Kalın ve 70gr/m2 Süper Kalın

Nonwoven Spunbond Kumaştan Üretilmiş Tek Kullanımlık Önlük ve Tulumlar

İhtiyaca göre Farklı Gramajlarda Üretilebilir

.