Winix Zero N

WINIX ZERO N hava temizleyici, True HEPA filtresini de içeren 3 aşamalı filtreleme sistemi sayesinde yatak odasında alerjenlere ve partikül maddelere karşı mükemmel koruma sağlar. WINIX ZERO N hava temizleyici ayrıca büyük toz parçacıklarını yakalayan ve yatak takımları ile çamaşır makinesinde yıkanabilen bir ön filtreye sahiptir, böylece ön filtreyi kendiniz yıkayarak defalarca kullanabilirsiniz.

WINIX ZERO N hava temizleme cihazı, ECARF – Avrupa Alerjen Araştırma Kurumu tarafından alerji dostu sertifikasına sahiptir. Böylelikle alerji, astım vb. solunum yolu hastalıklarına iyi geldiği dünya tıp dünyasındaki otoriteler tarafından onaylanmıştır.

WINIX ZERO N hava temizleme cihazının ideal kullanım kapasitesi 45m²’ye kadar olan mekanlardır.

WINIX ZERO N hava temizleme cihazı 3 aşamalı bir filtreleme sistemi kullanmaktadır: Yıkanabilir filtre, True-HEPA filtresi ve koku için karbon filtre.

ÖZELLİKLER

İdeal oda boyutu : max. 45 metrekare

3 aşamalı filtre

Toz sensörü

26 – 47 dB ses seviyesi

2 yıl garanti

220-240 VAC / 50 Hz

Güç tüketimi 3 – 40 Watt

Boyutları : 35 x 20,7 x 47 cm

FİLTRE SİSTEMİ

CD(Coated Decodorization) Karbon Filtre – Koku için

VOC’lere, Eve kaynaklı kokulara, yemek pişirme kokusuna, ev hayvanı ve dumana karşı en etkili koku filtreleme çözümünü sunar;

True HEPA Captures 99.97%*

99.97%’a kadar* havada uçuşan bileşenleri yakalar; polen, küf sporları, ince toz (PM2.5), hayvan atıkları, mikropları ve dumanı.
Anti-mikrobiyel True HEPA filtresi, Anti-mikrobiyel kaplaması ile 0.3 mikrona kadar* bakteri ve mikropların büyümesini engeller.

Winix Zero N Filtre Seti

Karbon Filtre ve True Hepa Filtre