Winix Zero Pro

WINIX ZERO PRO hava temizleme cihazı; üstün hava temizleme teknolojisi ile stil sahibi dizaynın birleştiği sağlıklı yaşam için destekleyici bir üründür. WINIX ZERO PRO hava temizleme cihazı, iç mekan havasında bulunan ince tozları (PM2.5), alerjenleri, polenleri, evcil hayvan kepekleri, deri döküntüleri, duman, küf sporları, uçucu organik kimyasalları filtreler ve kötü kokuları giderir.

ECARF – Avrupa Alerjen Araştırma Kurumu tarafından alerji dostu sertifikasına sahiptir. Böylelikle alerji, alerjik astım, koah vb. solunum yolu ve solunum sistemi hastalıklarına iyi geldiği dünya tıp dünyasındaki otoriteler tarafından onaylanmıştır.

WINIX ZERO PRO hava temizleme cihazının ideal kullanım kapasitesi 120m²‘ye kadar olan mekanlardır.

WINIX ZERO PRO hava temizleme cihazı 5 aşamalı bir filtreleme sistemi kullanmaktadır: Izgara filtre, Anti-bakteriyel CleanCel Teknolojisi®, Anti-mikrobiyel True-HEPA filtresi, Koku için karbon filtre ve WINIX PlasmaWave Teknolojisi®.

Özellikler

İdeal oda boyutu : max. 120 metrekare

CADR değerleri – Toz: 260, Polen: 301, Duman: 258

5 aşamalı filtre

Partikül ve VOC sensörleri

28 – 55 dB ses seviyesi

2 yıl garanti

220-240 VAC / 50 Hz

Güç Tüketimi 5 – 90 Watt

Boyutları : 38 x 24.5 x 60 cm

.

Filtre Sistemi

CD(Coated Decodorization) Karbon Filtre – Koku için

VOC’lere, Eve kaynaklı kokulara, yemek pişirme kokusuna, ev hayvanı ve dumana karşı en etkili koku filtreleme çözümünü sunar;

True HEPA Captures 99.97%*

99.97%’a kadar* havada uçuşan bileşenleri yakalar; polen, küf sporları, ince toz (PM2.5), hayvan atıkları, mikropları ve dumanı.
Anti-mikrobiyel True HEPA filtresi, Anti-mikrobiyel kaplaması ile 0.3 mikrona kadar* bakteri ve mikropların büyümesini engeller.

PLASMAWAVE

Virüsleri, bakterileri ve gazları doğal şekilde nötralize eder.

Winix Zero+ Filtre Seti

Karbon Filtre ve Anti-mikrobiyal True Hepa Filtre