Winix Zero

WINIX ZERO N

WINIX ZERO N hava temizleyici, True HEPA filtresini de içeren 3 aşamalı filtreleme sistemi sayesinde yatak odasında alerjenlere ve partikül maddelere karşı mükemmel koruma sağlar. WINIX ZERO N hava temizleyici ayrıca büyük toz parçacıklarını yakalayan ve yatak takımları ile çamaşır makinesinde yıkanabilen bir ön filtreye sahiptir, böylece ön filtreyi kendiniz yıkayarak defalarca kullanabilirsiniz.

WINIX ZERO N hava temizleme cihazı, ECARF – Avrupa Alerjen Araştırma Kurumu tarafından alerji dostu sertifikasına sahiptir. Böylelikle alerji, astım vb. solunum yolu hastalıklarına iyi geldiği dünya tıp dünyasındaki otoriteler tarafından onaylanmıştır.

WINIX ZERO N hava temizleme cihazının ideal kullanım kapasitesi 45m²’ye kadar olan mekanlardır.

WINIX ZERO N hava temizleme cihazı 3 aşamalı bir filtreleme sistemi kullanmaktadır: Yıkanabilir filtre, True-HEPA filtresi ve koku için karbon filtre.

ÖZELLİKLER

İdeal oda boyutu : max. 99 metrekare

Max hava akışı: 390 m3/h4 aşamalı filtre

Partikül (Toz) sensörü

27-51 dB ses seviyesi

2 yıl garanti

220-240 VAC / 50 Hz

Güç Tüketimi: 3 – 70 Watt

Boyutları : 38 x 20,8 x 60 cm

FİLTRE SİSTEMİ

CD(Coated Decodorization) Karbon Filtre – Koku için

VOC’lere, Eve kaynaklı kokulara, yemek pişirme kokusuna, ev hayvanı ve dumana karşı en etkili koku filtreleme çözümünü sunar;

True HEPA Captures 99.97%*

99.97%’a kadar* havada uçuşan bileşenleri yakalar; polen, küf sporları, ince toz (PM2.5), hayvan atıkları, mikropları ve dumanı.
Anti-mikrobiyel True HEPA filtresi, Anti-mikrobiyel kaplaması ile 0.3 mikrona kadar* bakteri ve mikropların büyümesini engeller.

PLASMAWAVE

Virüsleri, bakterileri ve gazları doğal şekilde nötralize eder.

Winix Zero Filtre Seti

Karbon Filtre ve Anti-mikrobiyal True Hepa Filtre