Xreton-P Uvion Mobile Patojen İyonizatörü

Cihaz ozon, iyonlaştırıcı, UV desteği ve HEPA / ULPA filtre ile dezenfekte eder.

Negatif iyon ve ozon (O 3 ) üreterek , cihaz patojenleri, virüsleri ve bakterileri yok eder; Homojen hava filtrasyonu ve sterilizasyonu. XRETON-P Uvion kompakt ve faraday kafes nitelikli tasarlanmış bir sterilizasyon cihazıdır. Negatif İyon ve Ozon (O 3 ) üreterek , cihaz bulunan patojenleri, virüsleri, mantarları, küfleri yok eder ve yerleşmiş bölgede bakteri oluşturur. Verimliliği yetkili üniversiteler tarafından test edilen cihaz, doldurulmuş alanlarda günde 24 saat çalıştırılabilir.

Ana filtre (Hepa / Ulpa), 0.3 mikrondan daha büyük parçacıklarda% 99,9998 ile en yüksek tutma kapasitesine sahiptir.

Patojenik İyonlaştırıcı Nasıl Çalışır?

Normal atomlar veya moleküller ekstra elektron kazandığında, negatif iyon haline gelir ve ortamdaki havanın kalitesini artırır. Uvion cihazı HV, Titanyum dioksit (TiO 2 ), Gümüş iyodür (AgI), Bakır sülfat (CuS) kaplı Borosilikat cam tüpler ve kısa dalga ışık kaynağı, koku ve kirliliği ortadan kaldırmak için negatif teknoloji, oksijen ve ozon gazı üretmek için ileri teknoloji dahil Çevre. Mobil birimin etkinliği, çevresel patojenlere karşı 4 UV lamba ile arttırılmıştır.


Cihazdaki Filtreleme

Kaset tipi, ön filtre ve büyük parçacıkları tutan ana filtreden oluşur. Filtrelerin değiştirilmesi kolaydır. Yine, cihaz kullanıcıya filtre değiştirme uyarı zamanını hatırlatır.

30-40 m 2 alan için etkilidir . Yoğun bakım, Ameliyathane, İzolasyon odaları ve Filtrasyon desteği gibi özel alanlar için ortam havası dezenfeksiyonu da sağlayabilir ve hasta odaları ve özel hastalar için ev koşullarının iyileştirilmesi için bireysel çözümler sunar.

Cihazdaki LCD ekran ile; UV lamba ömrü (6000 saat), Filtre ömrü izlenebilir, 3 modlu (ekonomi – orta – yüksek) hava akışı ayarlanabilir. UV lambası, Uvion modülü (Ionizer) açılıp kapatılabilir. Ekranda bir alarm mekanizması yazılı, bir açma / kapama düğmesi var.

Genişlik: 320 mm, Uzunluk: 320 mm, Yükseklik: 820 mm (ayaklar dahil), Ağırlık: 22,5 kg (tüm değerler için ±% 10) Enerji: 220V ±% 10 50-60 Hz

Fonksiyon Özellikleri

Cihaz, bağımsız bir sistem olarak çalışabilen tam bir sterilizasyon ve negatif iyon jeneratörü içerir. Havadaki patojenleri ve zararlı gazları yayarak cihazın en önemli özelliklerinden biri; Reaktöründe fotokatalitik reaksiyon oluşturarak hijyenik bir ortam sağlamaktır.

Xreton-P UVION Mobile; Cihazın içindeki hava emme sistemi sayesinde ortam havasını alttaki difüzörlerden alır ve hava sirkülasyonu sağlar.

Kullanım alanları

Patojen iyonlaştırıcı cihaz, sterilizasyon ve hijyen gerektiren tüm alanlar için kullanılır. Özellikle kontaminasyon riskinin olduğu kalabalık yerlerde (askeri servisler, sınıflar, bankalar, ofisler, havaalanları, alışveriş merkezleri, eğlence merkezleri, halk) hastanelerde (ameliyathaneler, yoğun bakım üniteleri, laboratuvarlar, ameliyathaneler, klinikler vb.) ofisler, vb.) hijyenik fabrikalar. Sistem, zararlı maddelerin, parçacıkların, gazların ve mikroorganizmaların istenmediği her türlü ortam için tasarlanmıştır.